Peugeot 508

Компл.: GT лайн
Кузов: лифтбек, 4 дв.
Автор: Вячеслав (Украина, Днепр) Дата: 2019.12.03
Расход в городе: 6.8 л/100км, по трассе: 4.5 л/100км, средний: 0.0 л/100км
Всім добрий день, ось я нарешті наважився написати відгук про Пежо 508 фастбек. До цієї машини мав Пежо 408 пробіг 202 000, 00 км. Питань ніяких не мав. Тому вибір наступної машини був тільки Пежо. Ті хто володіє японськими і корейськими авто будуть казати та ти що, Пежо потім не продаси, продається усе. А по надійності, міцності кузову і певна річ це двигуни, керованості - французи наразі попереду Кореї і Японії. Тепер про авто. Авто не схоже на інші, має приємні форми зовні, агресивну передню частину, задні симпатичні діодні ліхтарі. Дуже приємний салон, аутентичний, до нього швидко звикаєшь. Не сподобалась зовсім навігація, але можна налаштувати через андроід - авто. Дуже тяговитий двох літровий дизель, це найголовне що подобається в цьому авто. Також трохи не подобається підвіска, вона трохи жорсткувата, але це наші файні дороги. Взагалі від автівки отримую насолоду. Дуже гарна акустика Фокал. Якщо радіо то так собі, а от через флешку музон розкривається просто чудово. Наразі пробіг трохи більше 2000 км, продовжую спостерігати за роботою всих систем авто. Дякую всім читачам вибачтеза критику корейців і японців.
Плюсы: Зовнішність. Чудовий салон. Тяговитий двигун. Приємна аудіосистема.
Минусы: Навігація. Жорста підвіска.
еще отзывы с Peugeot 508 - 10шт
объявления с Peugeot 508 - 1шт