Mazda CX-5

CX-5Год: 2018
КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 2.5 бензин
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Денис (Украина, Винница) Дата: 2019.10.07
Расход в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 9.0 л/100км
Всім привіт. Придбали дане авто в лютому 2019 року, авто 2018 року, тому знижка становила на той момент майже 100 тис.грн. Авто для дружини тому в основному вибирала вона, я вибрав лише комплектацію, і зупинились на максималці. В авто на даний час впринципі все влаштовує. Розхід пального в залежності від манери їзди і навколишньої температури, по коротких дистанціях і температурі +30 при клімі може бути і 14л/100км. По місту. Траса в основному 8л. При швидкості 120 км/ год. На круїзі. А так по місту в районі 10-11л. В залежності від манери. В авто дуже класне світло, однак в автоматі не подобається що воно автоматично перемикається на ближнє в населених пунктах. Клімат працює класно. Музика Bose, тому питань немає, тай я не сильний фанат, адаптивний круїз і системи додаткової безпеки класна річ, раніше в наших авто таких не було, однак за 10 тис км. Вже спасали не раз особливо мене, так як на на даному авто їжджу рідко. Щодо повного приводу поки особливо нічого сказати не можу так як на полювання і т.д. Я не їжджу, а зимою минулою після придбання особливого снігу не було. Колеса купив Мішелін - дорого но набагато тихіша за літню рідну. Колеса на 19 ідеальний варіантдля даного авто. І не жорстка і не м’яка, гарно тримається дороги. По швидкості більше 150 км. Відчувається дискомфорт но це для кросовера і так пристойний показник. ТО ще не проходили тому поки сказати по цінам нічого не можу, но форточку вже міняли задню то річ не дешева а точніше 8.5 тис. + робота, б/у не знайшов з розборок , і коли знімали стару то зрозумів чому, бо вона приклеєна до кузова разом ізмолдингом + защолки. 1 раз дьоргалась коробка, но після перезапуску авто дьоргання пропало, я так зрозумів що то просто якийсь глюк був в електрониці. Зараз планується перша подорож закордон подивимось як вона себе поведе на автобані.
Плюсы: Дизайн, шумка, салон, СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ!!!, кліренс, маневреність близька до легкової.
Минусы: Мультимедійна система та бортовий комп’ютер, порівняно з вагом це минулий вік., розхід хтілося б трішки менше.
Совет: Із всіх мною протестованих кросовер її в даній ціні дана модель сподобалась найбільше, тому я думаю хто її захоче то на другі моделі й дивитись після порівняння не буде. І Да тігуан не розглядали бо не сподобався дружині, тай я боюсь їхніх коробок, а на в 4 це далеко не крузак, там крім лейби тайоти більше нічого гарного немає, но це особисто моя думка.
еще отзывы с Mazda CX-5 - 34шт
объявления с Mazda CX-5 - 4шт