Peugeot 3008

Пробег: 300 км
КПП: авт.
Двигатель: 2.0 turbo дизель
Компл.: Allure, Безпека
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Олег (Украина, Киев) Дата: 2019.10.01
Расход в городе: 7.9 л/100км, по трассе: 0.0 л/100км, средний: 0.0 л/100км
Пересів з Opel Vectra C 2008, 2.2 л АКПП ГБО. Там було багато плюшок: світла шкіра, ксенон адаптивний, круїз, підігрів сидінь, повний електропакет, датчики дощу і світла, малий пробіг. То ж хотілося чогось не менше нафаршированого, високого і дизельного. Пиж підійшов за всіма параметрами. Поки що їжджу тільки Києвом, освоюю. За Опелем не жалкую зовсім. Вибирав з (тільки те що всерйоз розглядав і тестдрайвив): Renault Kadjar 1.5D робот Opel Gradland X 1.5D 8АКПП Citroen C5 Aircross 2.0D 8АКПП KIA Niro Hybrid Toyota RAV4 Hybrid варіатор Nissan X-Trail / Qashqai 1.6D варіатор Subaru Forester 2.0л варіатор VW Tiguan 2.0D DSG7 Варіатори викреслив в першу чергу. Субарік дуже подобався але мої пробіги містом мене б розорили. Каджар програв двигуном Грандленду. Грандленд двигуном - Сітроену. В кінці лишилися тільки Пиж і Тіга. Тігуан був базовий повнопривідний, плюс світлодіодна оптика нелінзована, система плюс утримання у смузі руху. Сподобався. Хоча й обійшовся б тисяч на 15 гривень дорожче. Вибір був важким. Переміг Пиж. Оцінку надійності поставив авансом.
Плюсы: Дизайн. Комфорт. Двигун + коробка. Підвіска. Шумка. Фарш.
Минусы: Ціна. Може узяв би з восьмиступкою, але наразі таких в Ураїні нема, хіба що з дизельком 1.5. І ще дріб'язковий недолік - якщо ЦЗ з яко\сь причини не закривається, то він смикається а не сигналізує звуком, як наприклад у X-Trail.
Совет: Рано ще щось радити.
еще отзывы с Peugeot 3008 - 41шт
объявления с Peugeot 3008 - 0шт