Volkswagen Passat Variant

Компл.: Comfort +
Кузов: универсал, 5 дв.
Автор: Юрий (Украина, Киев) Дата: 2019.08.19
Расход в городе: 5.5 л/100км, по трассе: 4.0 л/100км, средний: 4.8 л/100км
Потрібна була машина для сімї, для поїздок в село з великим багажником. Хоча моя друга половина і київський трафік просила Tiguan. Розглядав також нову машину по моєму бюджету, але за ці гроші можна було взяти Renault Logan в комплектації "барабан". Взяв Passat в ідеальному стані, 5 днів як заїхала з Німеччини. Взяв механіку, бо надійніше (машині вже 3 р) і економічніше. Всі попередні машини і сьогоднішні машини в мене на механіці, це діло звички. Катаюсь - перший день. Після VW Golf V 1.9 TDI (2008р.в) - Passat вражає. Двигуна вистачає, вже вижимав 180-190 км/ч. Для пізнання всіх опцій потрібен тренінг: адаптивний круіз, розпізнавання втоми водія, масаж, передні/задні/бокові парктроніки з візуалізацією на великий, навігація з картами України/Європи, комплект для айфону, блютуз... смарт старт, старт стоп, hillhold, електоро регулювання сидін, 3-х зонний клімат, електро фаркоп, 6ст коробка ... інше ще в пошуку. В перший день: швидкість 120-140 з кодиціонером - розхід 4.8, назад їхав повна загрузка, повний багажник швидкість 90-120, розхід - 4; я не знаю машин в D класі з таким розходом.
Плюсы: Все.
Минусы: Можливо 2.0 дизель 140-170 л.с., але зустірчав тільки на DSG.
Совет: Вибирайте ідеальний стан з меншим пробігом або нову.
еще отзывы с Volkswagen Passat - 172шт
объявления с Volkswagen Passat - 11шт