Renault Sandero Stepway

Компл.: Zen
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Олексій (Украина, Киев) Дата: 2019.06.25
Расход в городе: 4.9 л/100км, по трассе: 4.6 л/100км, средний: 4.8 л/100км
Вибір. Я шукав невелике авто для поганого асфальту і сільської грунтовки. Мені не дуже потрібен був просторий задній ряд, тому що в мене немає дітей. Теж саме стосувалося багажника. Формат хетча чудово підходив. Планував придбати авто з пробігом. Проте варіанти, що з'являлися, відкидалися через непрозору історію експлуатації. Просто не щастило мабуть. А ще, мене завжди напруживало витрачати купу грошей на гарне авто, а потім вбивати його на київських чи регіональних дорогах. Маємо те що маємо. Тому Степвей! - невеликий хетч - нормальна керованість, легко паркуватись; - підвіска Логана - чудово поглинає ями, кришки люків; - перевірений дизель - добре їде і економить; - вигляд - як на мене, чудовий дизайн, правильні прості лінії кузова; - оснащення - є майже все необхідне за адекватні гроші. - салон - примітив, жорсткий бюджет. Але руль та приборна панель чудові! Можливо більш раціонально придбати Логан. Але він занадто нудний для мене. Якщо б не акція "Заощаджуй. Купуй нове" я б ще дивився Б/В авто. Але не тяжкий кредит без обов'язкового каско (!) мене переконав. Експлуатація. На даний момент пробіг 3600 км.Була одна неприємність - кондиціонер припинив охолоджувати. Їздив на сервіс (Голосіївський), - десь витік хладагент. Все виправили безкоштовно, все працює. Києвом їздити саме задоволення. Авто радісно стрибає по буграм, але зберігає керованість і гальма. В селі дощем розмило вулицю - пофіг, ніде не чипляє. Двигун тягне добре, хоча я поки стримую оберти. Сидіння нормальні. Можливо під час міжміських подорожей бажано придбати упор для спини, бо мені не вистачає, втомлююсь трохи. Чудовий руль! Приємний на дотик (в мене шкіра) і зручний розмір. Люди, які їздили на задньому ряду кажуть що їм нормально. Навмисно перепитував декілька разів.
Плюсы: - невибагливий для поганих доріг хетч. - гарний вигляд. - приємний руль. - доступність дизеля. - загальна ціна авто та опцій.
Минусы: - бюджетний салон. - шумоізоляція. - ручки дверей типу "пелюстки".
Совет: Якщо поки немає дітей і ви за комплекцією середня людина, то варто придивитися.
еще отзывы с Renault Sandero - 87шт
объявления с Renault Sandero - 1шт