Toyota RAV4

RAV4Год: 2019
Двигатель: 2.0 бензин
Компл.: Live
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Andriy (Украина, Львов) Дата: 2019.04.11
Расход в городе: 9.7 л/100км, по трассе: 6.5 л/100км, средний: 8.4 л/100км
Всім привіт! Довго вибирав автомобіль, шукав надійне і безпроблемне авто. Розглядав різні варіанти - як зі Штатів, так і з Європи. Не зміг зупинитись ні на чому конкретному, так як відлякували можливі проблеми типу шалених пробігів (у випадку пригону з Європи) або проблем з запчастинами (у випадку машин зі Штатів). За Равом спостерігав від його появи в Нью-Йорку, і коли з"явилась можливість протестдрайвити в нас - я зразу ж це зробив. Ціновий діапазон на авто був до 25К, і через день замовив базову комплектацію на механіці, так як на мій погляд це оптимальна по співвідношенню ціна/якість. Якби була комплектація Active на механіці і повним приводом - взяв би її, а так доплачувати майже 5К доларів за клімат, круїз, диски і непотрібний мені варіатор вважав не потрібним. Мазду навіть не розглядав через ціну, до корейців і французів ставлюсь з побоюванням, як і до малолітражних Вагівських авто. В ту саму суму був дизельний Кашкай з повним приводом (з круїзом і кліматом, але без камери заднього виду і з галогенками). Вибрав серцем =) Надійність: Попереднім авто була Toyota Corolla 2008, яка мене не підводила, тому авансом ставлю 5. Зовнішній вигляд: Один з основих плюсів цієї моделі як на мене, тверда 5. Комфорт: Акустичний комфорт після седана на 3, особливо бісять шуми з багажника. Але в загальному посадка зручна (1.82м росту), зручні сидіння, багато місця, тому поставлю середню 4. Ходова: Після Короли - супер. Маленькі вибоїни не замітні, крени не великі, пробоїв не було.
Плюсы: Ходова. Зовнішній вигляд. LED фари.
Минусы: Нема підтримки Apple Car Play / Android Auto. Недостатня шумоізоляція.
Совет: З наявних комплектацій радив би брати або базу на механіці, або вже гібрид з повним приводом.
еще отзывы с Toyota RAV4 - 106шт
объявления с Toyota RAV4 - 11шт