Nissan X-Trail

X-TrailГод: 2017
Привод: полный
Двигатель: 1.6 turbo дизель
Компл.: VISIA
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Игорь (Украина, Киев) Дата: 2018.09.08
Расход в городе: 7.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 6.0 л/100км
Прийшов час продавати стару машину з пробігом 260000 км і брати нову. Х-траїл мені завжди подобався, особливо в Т-31 кузові. Брав нову, в салоні, Т-32 кузов. Перед цим протестував масу машин, -і РАВку, Аутлендер, Кугу, Каджар, Дастер, Форестер, Октавію, новий Меган, Мазду СХ-5, Туксон, Спортейдж, Короллу, Елантру, Камрі та ін. За таку ціну альтернативи не бачив. Дизель мене не лякав - до цього в мене були і дизеля, і бензинові авто. Комплектація - базова, в принципі все що треба в ній присутнє. З допів доставив захист піддону, сітку в бампер, передній парктронік, сигналізацію та євротонування, Тепер розумію що необхідно ще поставити передній парктронік, доводчики стекол дверей. Двигун: дизель, 1.6ТДІ. Хватає цілком. На трасі 160км/год - без проблем. Може трохи не хватає приємистості на обгонах при 120-130 км\год, , але МКПП - привик, Розхід - місто - тут як в пробках простоїш, але в середньому до 7 літрів, траса: 90-110 км/год - до 5-6 літрів, 140-150 - 7-7.5, нормальний, Підключаємий повний привід та кліренс вже протестував на рибалках - витягнув без проблем. Думаю, зимою себе проявить. Маневреність хороша, руль - легкий, зручний. Ходлова - збита, трохи жорсткувата але це справа привички. Місця в салоні багато, багажник - великий, трансформуємий, з двома полками. Задні сідухи зсуваємі, можна збільшити багажник. Музика як на мене цілком прийнятна, для меломана - нехай ставить сабвуфер. Машина в експлуатації пів року, пробіг 13600 км. за цей час нічого не ломалось. На техстанцію за цей час заїхав лш раз - поміняв масло на 5000 км (типу нульове ТО), хоча по специфікації перше ТО - через 20000 км. Влітку з'їздили в Хорватію - 5200 км за поїдку - жодних проблем. Хотів ставити бокс на дах - в багажник все влізло. Посадка зручна, до 1000 км за день - без проблем і особливої втоми.
Плюсы: Багато, перераховані вище/
Минусы: Легко царапається пластик в багажнику. Слабе лакофарбове покриття - вже є сколи. Відсутні ніші та бардачки для всякого автодріб'язку.
Совет: Прекрасний варіант за такі гроші. Як єдине сімейне авто - на моє ІМХО - кращий варіант.
еще отзывы с Nissan X-Trail - 111шт
объявления с Nissan X-Trail - 4шт