Ravon R4

Пробег:
Двигатель: 1.5 бензин
Автор: Oleksandr Tsiuda (Украина, Львов) Дата: 2018.09.03
Расход в городе: 9.5 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 8.0 л/100км
Купив у січні 2018-го року. За 9 місяців проїхав вже 20 000 км. Поки що все влаштовує, підвіска спочатку видалася надто жорсткою, але потім звик і не відчуваю дискомфорту. 80% часу пробігу машина пройшла по трасі, приблизний розхід при швидкості 90 - 5.7, 110 - 6л, 130 - 6.6л (все з увімкненим кондиціонером і заміри по баках, по БК завжди на 0.2л менше). У місті літом - 9л, зима - 11л. До цього був Крайслер який їв по місту 15-17л, а по трасі - 10л, тому зараз я задоволений. По трасі машина йде нормально як і всі конкуренти в її класі. Відгуків власників з великими пробігами мало, тому поки не відомо які будуть проблеми при наближенні до 100 тисяч. Гарантійних випадків не було і проблем в цілому поки ніяких. Кому цікаво, можу відповісти на питання які кого цікавлять.
Плюсы: Співвідношення ціна-якість. Штатна аудіо система не викликає негативних емоцій, а в цьому ціновому сегменті це рідкість. Дешеве ТО, якісне оригінальне масло.
Минусы: Погана шумоізоляція в цілому і особливо арок, чути кожну піщинку. На львівській бруківці тарабанить пластик у салоні (але заради справедливості треба уточнити, що цим грішать майже всі авто, і нові і старі). Важко знайти резину на 14ті колеса.
Совет: Тому кому потрібен дешевий надійний авто (піджопник) - рекомендую. Кому потрібні емоції за кермом або статусне авто - категорично не рекомендую.
еще отзывы с Ravon R4 - 11шт
объявления с Ravon R4 - 0шт