Chevrolet Cruze

Пробег:
Двигатель: 2.0 turbo дизель
Автор: Вася (Украина, Новоселица) Дата: 2018.03.27
Расход в городе: 7.5 л/100км, по трассе: 5.2 л/100км, средний: 6.5 л/100км
Доброго дня всім хто має або думає придбати собі шеві круза! Прочитавши всі відгуки вирішив написати і за свою машину...! Пригнали і розмитнили мені машину з Франції. Машина з мотором 2.0 турбо дизель. Думав на той час, що мала би бути шустровата з її 163 лошадками, бо перед цим у мене була Шкода SuperB 1.9 tdi з 130 лош., то машина була реально супер. Но коли знайомий пригнав її мені по дорозі загорілася лампа помилки на приборці (жовта машинка з ключиком) і я на ній поїздивши зрозумів, що там ніяких 163 л.с і близько нема, ну, може максимум 100! Поїхавши на сервіс мене порадували і сказали, що форсунка одна дала ошибку, подзвонивши в Київ мені сказали, що нова оригінал GM Delphi можна замовити і коштувати вона мені буде 500 євро і тут я «абалдєл». На сервісі якому я був сказали мені, що реставрація форсунок нічого не дасть, тільки нові... Но я ризикнув і поїхав на реставрацію! Провіривши форсунки сказали, що одній із них гаплик а інші 3 доживають уже теж останні дні!Зробили мені їх - це обійшлося 650 євро, проїздивши кілометрів 30 знов ошибка і знов я на реставрації і так 3 рази, снімали форс. ставили і ошибка однієї форсунки всірівно вистрибує кілометрів десь через 30. Но після реставрації машина реально ожила, розхід упав десь літра на 2 менше. Цікаво що всі пишуть що передні стойки стучать чи пластик рипить у мене цього нема, хоть наїхала машина уже 152 тис. Поміняв кнопку багажника GM і накрилася перегородка пічки, теж дивився в ютубі, що це їх боляче місце. Всірівно машиною довольний, буду їздити буду робити, а форсунку ту, що дає постійно ошибку мабуть прийдеться купити :(
Плюсы: Машина норм. Слон. Розхід топл.
Минусы: Дорогущі форсунки як для такої машини).
еще отзывы с Chevrolet Cruze - 39шт
объявления с Chevrolet Cruze - 1шт