Ford Mondeo Liftback

Двигатель: 2.0 turbo дизель
Кузов: лифтбек, 5 дв.
Автор: Максим (Украина, Львов) Дата: 2017.12.06
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 6.0 л/100км, средний: 7.5 л/100км
Вітаю, так як по даному авто немає свіжих відгуків вирішив написати. Є щасливим власником Мондео з грудня 2016 року, тобто накатав вже рік та 24тис. Вибирав між мондео дизель, пасатом дизель, суперб дизель, мазда 6 дизель, бмв 5 (бензина в базовій комплектації). всі ці мавто були в межах 800-950 тис грн. Зупинився на мондео - не жалію. Що саме краще кидається одразу - це фари!!! Лед оптика це просто щось неймовірне. Адаптивна, дуже добре світить, всі ксенони біксенони і решта фар далеко ховаються. Двигун - комфортний, за рік жодних зауважень, розхід такий як написав у формі, 6/7.5/9 - 7.5 за 24 тис( не збивав лічильник від 0 км) максимально що вдалось зекономити це 4.6 літра - поїздка в карпати дуже плавно та повільно бо з вагітною дружиною (середня швидкість 90 км) на далекі подорожі дуже комфортне авто, через велику колісну базу та відносну мякість. Коробка також адаптивна, це відчувається якщо хтось сів поїздити після мене на 50 і більше км. авто перші 20-30 км їде ривками і перемикання передач відбуваєтьсяне так як я привик. Багажник - величезний, більшого ви не знайдете. радують опції особливо підігрів олобового та руля, зимою дуже виручають. Орієнтовно за 6 місяців зробив чіптюн на оф сервісі до 180 коней, динаміка відчутно покращилась (порівняно із 150) росхід не змінився та доставив камеру (як намене непотрібний дівайс). Із мінусів так як колісна база широка та довга - авто є досить низьке, часто зачіпаю за львівські колії-бруківку. час від часу поскріпує пласмаса в різних місцях торпеди і дверок. (неякісна збірка саме пласмаси як на мене) відсутність перегородок в баку. тобто при повному баку та до 2/3 - паливо у баку дуже хлюпає (як хвилі на морі). Якщо вибираєте авто суто для міста або для жінки - не рекомендую - завелике, запаркуватись у Львові досить важко - такяк довжина 4.9 ширина 2.2 (мені в гараж не влазить) загалом авто задоволений, явних косяків за рік незамітив.
еще отзывы с Ford Mondeo - 73шт
объявления с Ford Mondeo - 0шт