Hyundai Tucson

КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 2.0 бензин + ГБО
Компл.: Express
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Микола (Украина, Полтава) Дата: 2017.08.23
Расход в городе: 12.0 л/100км, по трассе: 8.2 л/100км, средний: 10.1 л/100км
Авто придбане в середині 2016 року. До цього Ніссан Тііда, виникло бажання придбати щось безпечніше, враховуючи стан наших доріг. Одним із факторів вибору була можливість встановлення ГБО, тому дизель не розглядав, та фінансові можливості. Вибирав іх Ніссан Х-Трейл, Тойота РАВ 4, Рено Колеос та власне Хюндай Туссан. Інші варіанти не розглядав. КІА Спортейдж не розглядав по причині дизайну - просто не сподобався. РАВ 4 - ГБО в салоні не встановлюють, якщо встановлюєш сам - авто повністю знімається з гарантії, та й по вартості - автомат передній привід комплектації Live бів дорожче на 18 тис.грн., ніж Туссан автомат повний привід. Колеос - в автосалоні не було можливості протестувати авто. Х-Трейл - двигун не придатний до встановлення ГБО, в автосалоні признались чесно, та й по вартості в тому році був на 2 тис.у.о. дорожчий. По цих причинах вибір випав на Туссан, дизай також більше сподобався ніж РАВ та Колеос. Я не великий спеціаліст в техніці, тому напишу своє враження як зможу. Салон в цілому просторий, місця достатньо як для водія та переднього пасажира, так і для задніх пасажірів. Дверки авто та більша частина торпедо обшиті звичайним пластиком, що створює деякий дискомфорт - тут виробник можна сказати "пожлобився". Трохи слабувата шумоізоляція, задумуюсь щоб покращити. Підвіска також жорсткувата, особливу це відчутно тим, хто сидить ззаді, при швидкості 120 і більше. Проте якщо гарна дорога - отримуєш задоволення при 140-160, ідеш 100-110 - відчуття що ти стоїш. Вибрав автомат, тому що в основному переміщаюсь по місту, далеко виїжжаю 1-2 рази на рік у відпустку. При обгонах автомат дійсно тупить на 2-3 секунди, але часто залежить від того, як ти рухаєшся перед обгоном. Розхід палива. Заявлені виробником 11.2 л/100 км по місту і 7.2 л/100 км за містом - можна сказати "розводняк". Мінімально за містом вклався 8.2 - і це при швидкості 90-100, при 120 - це мінімум 9.0 - так показує бортовий. В місті бортовий показував мінімум 12, а так здебільшого 12.5. Сильно з цього приводу не хвилююсь, так як встановив ГБО. ГБО встановлено відразу в автосалоні із збереженням гарантії на авто. Окремо про ГБО, хоча це більше стосується тих хто його встановлював. ГБО встановлене на Профі-Газ в м.Полтава, установка Томасетто. Дана фірма має дозвіл на встановлення по гарантії на Хюндай, Рено, Ніссан. Впевнено заявляють що розхід по місту має бути 14-14.5л, за містом - біля 10л. По факту: місто 16.5 л (і це розхід трохи впав, спочатку було далеко за 17), за містом 12.5 л. Отримуємо збільшення розхіду на 30-40% проте заявлених 20%, однак всерівно значно економніше (при моїх обсягах ізди 15 тис.км/рік - ГБО окупилось за рік. (Пишу коли ціни на газ різко пішли вгору, при ціні більше 17 грн./л - економії практично не буде). Раджу тим хто буде встановлювати ГБО - ретельно вибирати фірму по встановленню, якщо є можливість. В мене можливості не було - так як по гарантії встановлює лише Профі-Газ. Стосовно ТО - в сервісі ТО на 15 тис.км вийшло трохи менше 3-х тис.грн. Вцілому вважею не дорого, в Ніссані за вже не гарантійну Тііду (5 років, 1.8 л двигун) платив майже теж саме, маючи скидку на запчастини біля 20%. Вцілому авто задоволений. Це звичайно не німець чи люксовий японець, але і не китаєць. Можливо мій опис допоможе комусь у виборі нового авто.
Плюсы: Двигун - звичайний атмосферник, що значно надійніше ніж сучасні TSI та TDI (на мою думку), відносно недороге ТО, можливість встановлення ГБО, гарний зовнішній дизайн, просторий салон.
Минусы: Жорсткувата підвіска, слабувата шумоїзоляція, розхід палива більше від заявленого, жорсткий пластик в салоні.
Совет: Вцілому дане авто досить пристойне. Бажано брати повний привід, значно безпечніше при засніжених дорогах, в лісі на піску. Мехініка чи автомат - це власний вибір кожного, але по місту все таки краще автомат.
еще отзывы с Hyundai Tucson - 123шт
объявления с Hyundai Tucson - 7шт