Suzuki Vitara

VitaraГод: 2017
Пробег: 600 км
Двигатель: 1.6 бензин
Компл.: GL
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Сергій (Украина, Харьков) Дата: 2017.08.21
Расход в городе: 7.8 л/100км, по трассе: 5.7 л/100км, средний: 0.0 л/100км
Нарешті!!! Нарешті я на Vitara! Читав багато відгуків, передивився, мабудь всі, тест драйви пов'язані цього автомобіля. Тестив авто в салоні (автомат GL+). Особисто в мене дуже позитивне враження від керування свого нового авто. Слід зазначити, що до Vitara в мене була Skoda Fabia 1.2 і Hyundai Accent 1.4. Vitara, особисто для мене, це крок вперед. Звичайно, поки що робити якісь глобальні висновки зарано, але першим враженням поділитись можу. Керування дуже комфортне, по трсі йде впевненно, жодного натяку на те, що б "підловлювати" кермом. Шумоізоляція мене влаштовує, хоча читав в відгуках невдоволення "шумкою". Підвіска жорсткувата, але добре тримає дорогу. Салон без осбливих наворотів, місця вистачає. Панель приборів добре читається. По місту проїхав приблизно 150 км., витрата показує 7.8, ще 450 км., за містом - 5.7. Їхали 4 дорослих і дитина + завантажений багажник. Кондиціонер увімкнений 2/3 шляху. За свої гроші дуже цікава машина, до того ж і чекали не так довго як нам пропонували в салонах KIA (планував спочатку брати rio). На цей час Vitara задоволений. Хоча немає меж досконалості, це не автомобіль преміум класу. На ньому досить комфортно і впевненно пересуватись як по місту так і за містом, отримуючи задоволення від керування.
Плюсы: Ціна, зовнішній вигляд, витрата пального, керованість.
Минусы: Відсутність підсвітки багажгоговідділення (в комплектаціі GL).
Совет: Будь який автомобіль треба вибирати самому, керуючись порадами, відгуками та власним відчуттям. По наших дорогах - це хороший автомобіль. Для поїздок по місту, на дачу, по трасі Vitara підходить дуже добре.
еще отзывы с Suzuki Vitara - 54шт
объявления с Suzuki Vitara - 1шт