Ford Focus Sedan

Двигатель: 1.6 бензин
Компл.: Trend
Автор: Igor (Украина, Тернополь) Дата: 2017.05.19
Расход в городе: 8.0 л/100км, по трассе: 5.2 л/100км, средний: 7.0 л/100км
Хочу поділиися власними враженнями про автомобіль, що був мною придбаний. Трохи передісторії: Наприкінці минулого року вирішив придбати своє першу авто. Переглянув ринок вживаних автомобілів, переглянув ціни на нові і вирішив, що буду брати нове авто. В пристойному стані вживаний автомобіль не набагато дешевний за новий. А за адекватну ціну придбати авто з реально невеликим пробігом доволі складно. Приблизно порахував, що пробіги в мене будуть в основному по місту і за рік більше 10 тис. в мене ну ніяк не назбирається. Це був перший критерій вибору. Другим критерієм була надійність: двигун + коробка передач. Перелопатив дуже багато матеріалу в інтернеті. Шукав саме авто з хорошими двигунами, котрі надійно служать та перевірені часом. ВАГ та дженерал морорс - відпали одразу з їхніми проблемами з поршньовою групою та мослозжиранням вже на перших тисячах кілометрів. Виникла дилема: дизель чи бензин? Дизель дорожчий, але є на ринку в В класі Сітроєн С-Еліз з хорошигм та надійним дизельним мотором. Поїхав в салон, посидів. Навіть їздити в ньому не хотів - ну дуже мені нагадав ланос. Для заднього ряду немає підголовників. Салон дуже просторий, для комплектайції моєї сім'ї такого салону не потрібно. Багажник не вразив, підлога - наче з вати а об'єму забагато як для автомобіля з вантажопідйомністю близько 380 кг. Принаймі мені так видається. На той момент я цей варіант відклав в запасний список. Бензинові агрегати не розглядав, дуже вони вже слабкі. Такий собі жигуль за потужністю тільки французького виробництва. Далі розглядав Акцент від компанії Хюндай. В салоні проїхатися не зміг, багато снігу намело, тому детально обдивився салон найпростішої комплектації. Салон так собі, сидіння незручні. Мотор 1.4, мав би непогано розганятися. Думав вже брати, але поки підготувався ціни на них пішли сильно вгору, курс піднявся + дилер підняв ціни. Моя комплектація виросла в ціні майже на 30 тис. грн. Вирішив поки що не брати. Далі розглянув авто С-класу з найпростішою комплектацією. Єдине, що міг дозволити собі - це Форд Фокус в кузові седан. Як завжди в нашого дилера автомобіля не виявилося. Вони мене запросили посидіти в авто клієнта, котрий пригнав його на ТО. Так що друзі, не залишайте автомобіль в дилера, бо будуть туди народ водити як по всвячену воду ;) Посидів в салоні, мені дуже сподобалося. Просто авто сподобалося, з першого разу. Крім того двигун на 105 к.с. Дюратек доволі надійний, без очевидний проблем. В знайомого авто вже 5 років, майже як нове. Це також спонукало дивитися в бік саме Форду. Придбати в нашому місті авто виявилося проблемою - автомобілів в Україні не було. Зв'язався з київським салоном і як тільки там приїхав в синьому кольорі - забрав. Місцевий дилер до того ж славиться своєю поганою якістю робіти. Приємним бонусом було зниження курсу, на виграній різниці ще встановив залізний захист двигуна та бризговики. Решта додаткових опцій - дуже дорога. решту в інтернеті можна придбати в рази дешевше. Їхав з Києва в будний день, дорога була не завантаженою, тому спокійно зі швидкістю 80-90 км/год пригнав машину додому. В цілому я задоволений, автомобіль хороший, керованість на висоті. В порівнянні з моделлю 2016 року задні склопідіймачі електричні, що було доволі приємно. Посадка хороша, шумоізоляція на висоті. Магнітола видає приємний звук, якість мене цілком влаштовує. Загалом автомобілем я задоволений. Ганяти на ньому не буду, швидкість розгону та набирання швидкості цілком влаштовує.
Плюсы: Кліренс. Машину підняли у порівнянні з дорестайлом. Керованість. Ходова частина.
Минусы: Мало виходів для підзарядки мобільних пристоїв. Застаріла магнітола. Диски наразі не актуальні. В моїй комплектації відключений підігрів сидінь, але я оглянув низ сидінь і побачив, що проводка до них підведена. Буду пробувати включити його, зимою пригодиться. Вузький прохід в багажнику, габаритні речі не запхати. Універсал був би звичайно кращий.
Совет: Пройти тест - драйв, тільки тоді точно зможете оцінити переваги автомобіля та його недоліки.
еще отзывы с Ford Focus - 139шт
объявления с Ford Focus - 10шт