KIA Ceed

Компл.: Prestige
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Александр (Россия, Москва) Дата: 2017.05.02
Расход в городе: 9.2 л/100км, по трассе: 0.0 л/100км, средний: 0.0 л/100км
Автомобілем користуюся з 31.01.2017, коли він приїхав із заводу. Максимальна комплектація для України. Перед придбанням дивився «форд фієста і фокус», «хюндай акцент та елантра». По оснащенню салону вони і приблизно не попадають проти ceed. Сідаєш в новий сід і відчуваєш різницю проти дубого пластику. Дуже зручно з камерою заднього виду - при виїзді з парковки оглядовість чудова. Сама камера виведена на 5-ти дюймовий сенсорний дисплей магнітоли. Дуже круто виглядає центральна панель приладів, яка повністю намальована на LCD дисплеї. По місту дурі вистачає з головою. На трасі майже не їздив ще, але де виїзджав, проблем з обгоном не виникало. Авто йде впевнено і без проблем. За 2500 км жодних нарікань. Одне, що не подобається - це скрегіт вікон від пилу, але думаю це в усіх і нікуди від цього не дінешся. На передніх кріслах електроприводи. На водійському повна електронастройка. Те що пишуть про шум - як на мене то понти в людей. Нічого критичного в сіді немає і приблизно. Дуже солідно і яскраво виглядають ходові «ріснічки» та задні LED фонарі. Автомобіль загалом чудовий.до кліренса звикаєш і просто не лазиш , де не треба.рекомендую.
Плюсы: Дизайн, якість матеріалів та інтер'єр салону, і все загалом.
Минусы: Кліренс.
еще отзывы с KIA Ceed - 123шт
объявления с KIA Ceed - 2шт