Volkswagen Transporter

КПП: авт.
Двигатель: 2.5 дизель
Автор: Віталік (Украина, Нововолынск) Дата: 2016.06.28
Расход в городе: 11.0 л/100км, по трассе: 9.0 л/100км, средний: 10.0 л/100км
Transporter t5 2007 р., 2.5 TDI, 96kW (перечіпований на 128kW), АКПП6. Двигун BNZ. Купляв авто більше півтори років тому. наїздив приблизно 70 тис.км. З двигуном проблем не має. Масло заливаю Castrol long life 5w/30. Заміна кожні 10 тис км. Автомат працює бездоганно. В мене багата комплектація. Автомобілем задоволений на 200%! За виключенням деяких проблем. 1) Права піввісь... що сказати - болюча тема пошановувавіч швидкої агресивної їзди. За півтора року вже другий раз міняю всю в зборі. Шліци не обрізає як механіці, але присутня вібрація з правої сторони. Яка постійно посилюється. Тобто якщо любите швидку їзду то збирайте гроші на нову піввісь. Хорошу б/у знайти важно... Нова з дешевих не ходить навіть 5 тис.км. Тому, або хороша б/у за 150$-180$, або нова за 300$. 2) Передні втулки стабілізаторів. Вилітають за 10-15 тис км. Майстри кажуть що 2.5 тяжкий двигун, тому не ходять довго. А в мене ще і автомат. Це + ще кілограмів 100. Маючи в господарстві wv lt35 скажу що проти т5 по обслуговуванню холявний автомобіль
Плюсы: Комфотний, зручний, надійний. При хорошому вчасному обслуговуванні машина варта уваги. Рекомендую!
Минусы: В 2.5 tdi: дорогий в обслуговуванні, слабенька передня підвіска, права піввісь проблемна.
Совет: Перша проблема в 2.5 це піввісь. Друга це двигун. Тобто якщо лити масло не з допуском і дешеве то їздити не буде.
еще отзывы с Volkswagen Transporter - 81шт
объявления с Volkswagen Transporter - 3шт