Ford Mondeo Sedan

Год: 2011
Двигатель: 1.6 turbo бензин
Автор: Lyubomyr (Украина, Львов) Дата: 2016.06.02
Расход в городе: 8.6 л/100км, по трассе: 5.6 л/100км, средний: 6.8 л/100км
Дуже класний автомобіль гарний як ззовні так і в середині все дуже гарно і дуже добре продумано за роки експлуатації цей автомобіль мене дуже потішив як з точки зору економічності так і з точки зору елегантності, моє остаточне слово це тільки Мондео і тільки таке авто в майбутньому хочу купуватиЕлегантний, ефектний, сучасний дизайн створює динамічний силует: яскраве візуальне втілення надзвичайних динамічних якостей та економічності цього автомобіля. Додайте до цього витонченого і продуманого дизайнупідвищену увагу до деталей та передові технології, і ви отримаєте найсучасніший та найдовершеніший Mondeo за всю історію цієї моделі. Дизайн автомобіля було створено не заради чистої естетики; він виконує певні функції. Власне кажучи, цьому автомобілю було надано таку форму, щоб розсікати повітря з мінімальним опором, знижуючи витрату палива. Допоміжна система початку руху на схилі тимчасово не дає вашому автомобілю скотитися назад чи вперед, коли той рушає з місця на схилі. Новий EcoBoost 1.5 л виробляє 160 к.с., а його витрата палива дорівнює 6.8л/100 км.
Плюсы: Елегантний гарний економічний вмістимий сімейний прохідний дуже і дже чудова машина.
Минусы: Немає слів які тут можуть бути мінуси.
Совет: Купуйте і це авто принесе вам масу задоволення радості і приємних митей в житті як принесло воно мені.
еще отзывы с Ford Mondeo - 73шт
объявления с Ford Mondeo - 0шт