Ford Kuga

Пробег:
Привод: полный
Двигатель: 2.0 turbo дизель
Компл.: тренд еко
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Андрей (Украина, Киев) Дата: 2015.03.14

Привіт всім! Вирішив написати декілька слів про форд куга, за цією моделлю слідкував ще з першою появою куга1 в 2013 став власником куга2. Дизайн просто бомба мені дуже подобається, щодо інтер"єру все зроблено якісно, але не ідеально, зараз пробіг становить 15 тис. в салоні чути деякі поскрипування не значні, але мене нервує. За таку ціну могли б поставити сенсорний дісплей в мене друга комплектація. Ходова не дуже м"яка на більших ямах пробиває зато на трасі як самольот... набирає швидко і тримає дорогу, мак. швид. яку набирав180 більше не пробував, але думаю піде і більше. Розхід траса-місто в мене показує 7.2. Салон просторий і багажника мені вистачає. В зимовий період проявив себе на відмінно я часто їзджу в Буковель по снігу і каші ніразу ніде не застрягав, в мене повний привід колеса general. Хто вагається можу сказати беріть не пожалкуєте, але бачив ціни на них зараз я в шоці!!!
Плюсы: Великий кліренс, малий розхід як для такої машини і взагалі форд2 для людей, які люблять активний відпочинок.
Минусы: Немає.
Совет: Машина зроблена якісно купуйте хто може.
еще отзывы с Ford Kuga - 87шт
объявления с Ford Kuga - 0шт