Ford Fiesta 5-ти дверная

Fiesta 5-ти двернаяГод: 2013
Двигатель: 1.0 turbo бензин
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Максим Карелин (Украина, Кропивницкий) Дата: 2014.11.25

Усім привіт! Я є задоволеним власником Ford Fiesta 1.0 Ecoboost 2013. Це мій 3-ій автомобіль після Ланоса та Volkswagen Polo 2008. З Ланосом немає чого порівнювати, земля і небо, а от Поло, хоч і старішої версії, але, жахливий на вигляд і ощуп пластик, дуже шумно в салоні, скрипуче з часом торпедо і достатньо жорстка підвіска, щоб перехотіти їздити на цій автівці. Щодо Форда, то підвіска хоч і не як матрац, але доволі таки комфортна, при тому немає сильних нахилів при входженні у повороти, доволі таки по спортивному. В салоні м’який пластик, приємно виглядає, шумоізоляція добра, інтер’єр байдужим не лишає, цікаві рішення, при цьому ергономіка по-німецьки відмінна. Не тільки гарно, але й функціонально! Що дуже сподобалось: керованість, комфорт, тиша, якість деталей у салоні. Що сподобалось: зовнішній вигляд, багата історія бренду, що дозволяє відчути себе частиною історії, плавність ходу. Не сподобалось: Рульова рейка, яка потекла на 12 000 км, але гарантія, як і обіцяла, виправила це непорозуміння. Решта все ок, на момент написання відгуку пробіг складає 28 000км, все працює, нічого не викликає сумнівів. Оскільки працюю я у торгівлі, маю багато знайомих, які діляться своїм досвідом володіння різними автівками. Переважно усі кажуть, що у цьому сегменті лідерами є Fiesta, Polo та Corsa. Японці та корейці не навчились досі економити паливо (моя витрата палива у місті складає усього 5-6 літрів при спокійному керуванні), французи як гарні жінки, все залежить від настрою, захоче поїде, а захоче, навіть і не заведеться. Мені Fiesta подобається найбільше, тут поєднані найкращі технології разом з неповторним стилем.
Плюсы: Керованість, комфорт, шумоізоляція, якість інтер'єру.
Минусы: Гарантійне обслуговування усе виправило. Рульова рейка слабка.
Совет: Треба купляти той автомобіль, який запам'ятовується та приносить задоволення, не женіться за тими автомобілями, на яких стоять штампи стереотипів. Не важливо позитивних чи негативних.
еще отзывы с Ford Fiesta - 127шт
объявления с Ford Fiesta - 0шт