ЗАЗ Sens Hatchback

Двигатель: 1.3 бензин
Компл.: lux
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Константин (Украина, Киев) Дата: 2014.05.12

Мої перші враження від данного авто, можна сказати, неоднозначні). До сенса користувався матізом, тож і враження складаються на основі попереднього авто. Що подобається: комфортніша, більший багажник, більш стійка на дорозі, що не подобається: більша витрата палива (особливо якщо поспішаєш), здається що у матіза кермо без ГУРа легше ніж тут з ГУРом, можна сказати що через 3 міс. і 5000км полізли мілкі болячки (спідометр, замок багазника) ніби то і дріб"язок та все ж... А загалом нормальне авто, нічого поганого сказати не можу, в його ціновому діапазоні немає з чого вибирати))). Не хочу нікого образити, але ціновий конкурент СК))) взагалі не розглядався після того як тільки я опинився в салоні цього дивовижного авто, враження - навіть в матізі більше місця... Більш детальний відгук напишу після більшо пробігу, зараз тільки враження ).
Плюсы: Комфортна підвіска, стійкість на дорозі, порівняно не дорога.
Минусы: Витрата пального (в не економному режимі), дитячі болячки зразу після купівлі, має схольність глохнути (а після цього кермо і гальма - просто дубіють).
еще отзывы с ЗАЗ Sens - 73шт
объявления с ЗАЗ Sens - 0шт