Mitsubishi Outlander

Двигатель: 2.4 бензин
Компл.: ultimate
Кузов: универсал, 5 дв.
Автор: Александр (Украина, Киев) Дата: 2013.12.12

Дуже багато критики читав щодо цього автомобіля. Але читати звичайно добре, а самому відчути це авто - зовсім інше. Автомобіль дуже не фотогенічний, в "живу" виглядає набагато краще. Обирав між X-trail, Tiguan, Kuga, Santa fe. Перш за все скажу, що обирав автомобіль для сім"ї, тому після перших візитів в салон варіанти Tiguan, Kuga відкинув. X-trail приївся вже на наших шляхах. Santa fe передумав брати (хоча своїм виглядом всередині і зовні мені дуже сподобався), так як у знайомого були приоблеми з двигуном, звичайно це може бути з будь-яким авто, але корейська "якість" не викликає довіри. Аутлендер хороший автомобіль. Просторий, високий кліренс, позадорогою прохідність у нього супер, важко назвати паркетником) радіус розвороту зовсім маленький, широкий обхват світла фар тому вночі комфортно їхати, швидко обігрівається салон, якісне оздоблення салону, хороша акстична система, швидкий автомобіль. коротше, автомобіль відповідає своїй ціні. для людини , якій важливо практичність, комфорт, зручність - це достойний варіант. Щодо мінусів: не підсвічуються склопідйомники (тільки у водія є підсвітка), підвіска могла бути і м"якшою, шумозоляція погана, але на нових дорогах наприклад Київ-Харків є кусочок гарної дороги де достатньо наявної шумоізоляції). Витрати пального: місто - 10.3-11.3л., змішаний в залежності як їздити - 8.0-9.5л. Загалом, то задоволений. Ціна = якість. Кому не подобається, то є дорожчі варіанти.
еще отзывы с Mitsubishi Outlander - 108шт
объявления с Mitsubishi Outlander - 4шт