Daewoo Lanos Hatchback

Двигатель: 1.5 бензин
Компл.: максимальна
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Петро (Украина, Львов) Дата: 2013.10.17

Може мій відгук про це авто стане в нагоді хоч комусь хто надумав покупку Ланос (лайнос більше підходить). Я озброївся записником в якому все записую, що і коли робилось з машиною і тому опишу все в деталях і дотошно. Продав таврію, доклав грошенят і купив Ланос хетчбек 8 річний з 122 тис. прорбігу польської збірки. Їздила на ньому львівська пані і по львівських дорогах. Думав якщо жіночка їздла то машина буде супер - помилявся глибоко. Перші кілька днів радості повні штани а далі вирішив зробити профілактичні заміни рідин та трохи підремонтувати (так і до тепер підремонтовую і тому нема кінця краю). Обслуговувався на хорошому сервісі, хлопці ощадливі, і тому міняють деталь тоді коли є в тому нагальна потреба. Добавлю, що машина експлуатується по роботі кожен день по місті 50-100 км. і раз в місяць по трасі 400 км. Я працюю торговим. Масло вирішив міняти кожних 9 тис. бо експлоатую машину в основному по місту. І так тепер цифри: - на 125 тис. зробив профілактичну заміну усіх рідин, масло в коробці та моторі, гальмівну рідину та прокачка, антифриз. - аміки Делфі не тримали - прийшлось поставити каяби ексель джі , трос ручніка, та бензонасос - він подавав сильний звук, на сто сказали йому скоро капець буде. - 128 тис. замінив вилку включення передач та сальник. - 135 тис. свічки та високовольтні дроти , завіси капота - стукав капот, даються взнаки якість львівських доріг. - 137 тис усі три ремені, текло масло з під головки то прийшлось поміняти прокладку головки і заодно прокладку клапанної кришки. Робота 400 грн. - 137500 тис. почала смикатись, поїхав на офіційний сервіс, там просканували і почистили впускний колектор. Стало все супер. - 148 тис. зимою почав текти радіатор з правої сторони там де завальцовка. Поставив новий корейський - 800 грн здається. Заодно промили систему охолодження і залили новий антифриз HEPU. Дорогувато але надіюсь на довго вистачить. - 152 тис. заміна гальмівних дисків та колодок. Поставив TRV, просто бомба, хоча знову таки дорого , з роботою 650 грн. - 154 тис. щось в рульвому почало стукати, в результаті замінили наконечники, втулки стабілізатора та пласмасову втулку на рульовому валі в салоні + розвал сходження. - 160 тис. пробой в дротах, замінили на нові + свічки також нові. - 164 тис. оце так ремонт получився. Коротшу масло з під головки продовжує текти, на сто сказали, що то покривило головку від перегріву і треба її шліфовку зробити. В результаті шліфанули, заодно замінили усі ремені, сальники, обовязково усі нові болти та прокладки, свічки. Додатково зробили планову заміну гальмівної рідини + прокачка, рідину в г/у, стойки стабілізатора - все разом 5000 тис.грн. - 165 тис. нові масляні амортизатори SASHS на перед, + опорний підшипник, відбійник, бо каяби працювали ще, але особливо зимою проявлявся стукіт, замахало мене це. - і недавно замінив накладку на панелі приладів бо на бруківці тряслись жалюзі - ті які регулюють напрям подачі повітря в салон. Оригінальна деталь 350 грн. дорогувато. А тепер саме головне - сумарні витрати за на утриманя цього польсько-корейського дива. за 2.5 роки. На техобслуговування, мийку, та не плановий ремонт - 27 000 грн., плата за стоянку - 6250 грн., витрата на пальне - 39 347 грн. І того за 2.5 роки я проїхав всього навсього 43 тис. км. А ремонту зробив багато. Причому їзджу я акуратно. Для себе зробив висновок - якщо купляти машину то нову, а якщо б/у то з пробігом не більше 30 тис., а то почнуться знову ремонти, ремонти, ремонти ... Якби не складав гроші на квартиру то ще рік тому продав це чудо і купив октавію. А так пока буду човгати. Надіюсь мій відгук стане Вам в пригоді. Щасливо на дорозі.
Плюсы: Низька ціна на вторинному ринку, широкий вибір запчастин.
Минусы: Потребує постійного догляду.
Совет: Якщо купляти ланос то 100% новий, вживаний не раджу, геморою багато з 8 річною машиною.
еще отзывы с Daewoo Lanos - 245шт
объявления с Daewoo Lanos - 3шт