Volkswagen Golf 5-ти дверный

Двигатель: 1.4 turbo бензин
Компл.: Тредлай + опції
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Василь (Украина, Львов) Дата: 2013.08.14

Добрий день. Купив авто трохи більше 1 року назат на днях зробив планове ТО-4 60 тис км. Шо я можк сказати двигун 1.4 тси просто супер краще ніж 1.6 МПІ економичний + потужний. На 15 тис км масло не доливаю тільки від заміни до заміни рівень падае з максимум до трохи більше ніж середида виходить десь 300 грам на 15 тис. Розхід палива траса до 100 км 5 л місто 7.0 -7.5 а так на баку розхід у мене 5.5-5.8 ну я більше іжу за містом ніж в місті. Салон після 60 тис тихий скрипів й шумів не має як на новому авто. Ходова теж супер нічого не міняв і не стучить нічого. Які є мінуси 1.4 тсі так зимою в холода погано прогрівається якшо стоіш на місці у мене проблем немає так як у мене з ранку дорога на роботу не через місто я завожу 2-5 мин прогріваю а через 5 хв ізди авто прогріте на ходу прогрівається нормально. Якшо будуть питання питайте мене. Автомобілем задоволений якшо буду міняти то на ТІГУАН або СС.
Плюсы: авто 5 +
Минусы: Прогрів двигуна коли стоіш.
Совет: Реально коли ти купуєш авто німецьке воно коштує дорожче ніж корея-японія автопром ну після покупки ти розумієш за шо ти платиш авто реально коштує своїх грошей.
еще отзывы с Volkswagen Golf - 90шт
объявления с Volkswagen Golf - 11шт