Fiat Linea

Пробег: 740 км
Двигатель: 1.3 turbo дизель
Компл.: dinamic
Автор: Олег (Украина, Ивано-Франковск) Дата: 2013.07.10

Минулого тижня нарешті закінчилися мої двохмісячні пошуки авто і я придбав Fiat Linea 2012 р.в. в максимальній комплектації. Це було останнє авто в салонах Україні (особисто передзвонив усіх дилерів). Купляв машину в Києві. Моє авто коштувало 134900 грн. + накладні витрати (комісія банку, довідка-рахунок, дорога до Києва і назад) 1400 грн. У салоні мені зробили приємний подарунок у вигляді безкоштовної докомплектації авто двохсторонньою сигналізацією та захистом двигуна, дали картку Fiat Assistance. Тепер поділюся першими враженнями про авто. Це - мій перший дизель. Дуже незвичні відчуття під час водіння. Попереднім авто був Ланос, тому усі порівнюється звичайно ж з ним. Лінеа по-італійськи елегантна: як виглядає (до речі, у мене білий колір), як набирає обертів, як відчуваєш себе у салоні, як сприймає наші "дороги". Зрозуміло, що це авто все ж таки бюджетного класу, але за рівнем комфорту воно може випереджати деяких предстаників середнього цінового сегменту. У моїй комплектації є все, що потрібно для комфортної їзди: клімат-контроль, повний електропакет, дві подушки безпеки, АBS+EBD, гідропідсилювач руля, кермо регулюється по висоті та по вильоту, бортовий компютер з датчиком зовншіньої температури, магнітола з 4 динаміками, передній підлокітник, передні протитуманні фари, електрорегулювання та підігрів дзеркал заднього виду, підсвітка багажника та бардачка, передні ремені безпеки регулюються по висоті, швидкий підігрів зони склоочисників, величезний багажник на 500 л (до речі, механізм відкриття багажника газово-поршневий, що не краде корисній простір, як це буває з металевими дугами), дверні ручки та дзеркала покрашені в колір кузова, хром-пакет, хороша резина + повнорозмірна запаска, кишені на передніх сидіннях, три регульованих підголовники для задніх сидінь, оббивка кришки багажника та капота, прикурювач + попільничка, місця для дрібниць і навіть обидва сонцезахисні козирьки мають дзеркала. Зі сучасних корисних опцій відсутні хіба що підірів сидінь і керування магнітолою на кермі. Одним словом, за такі гроші це дуже хороша комплектація та ще й з дизелем. З часом експлуатації буду ділитися новими враженнями. На завершення хочу попросити власників цієї моделі Фіата дати власні рекомендації про макимально економний режим роботи дизеля в місті, а то в мене з цим поки що не дуже.
Плюсы: Дуже хороша комплектація за відповідну ціну.
Минусы: Поки що не помічені.
Совет: Треба сподіватися, що в Україну завезуть не лише базову версію оновленого Fiat Linea.
еще отзывы с Fiat Linea - 67шт
объявления с Fiat Linea - 0шт