Citroen C-Elysee

Пробег: 500 км
Двигатель: 1.2 бензин
Компл.: Tendance
Автор: Тарас (Украина, Львов) Дата: 2013.02.20

Всі доброго дня. Спішу поділитися першими враженнями про авто Citroёn C-Elysee. Їзджу все аж другий тиждень :-))). Важко звичайно щось сказати про машину за такий короткий час її експлуатації але є якісь враження. Приємне враження склалося від салонна як на дешеву машину він доволі приємний на дотик, поки що не гримить і нічого не скрипить. За кермом досить зручно, цікаво що я скажу після того для прийдеться проїхати 400-600 км без зупинок. З заді я ще не їздив але так посидіти з декілька хвилин сподобалося.
Плюсы: 1. Один з аргументів це звичайно ціна. 2. Дуже порадував розхід в місті в серденьку позлучається 6.9-7.5 літра на 100 км. Якщо не бреше бортовий комп’ютер. 3. За містом на 150 км в я домив 6.4 літра, при спокійній манері їзди і більше 100 я не їхав. 4. Ходова на тесті львівською бруківкою набрала 8.5-9 з 10.
Минусы: Ну а тепер саме цікаве то звичайно що не сподобалося. 1. Трішки не хватає її потужності при рушанні (в випадках коли треба швидко рушити) хоча останні 3 роки в мене було під капотом 147 коників і 2 літра. 2. Багажник звичайно досить великий як на такий клас авто хоча сам пройм доволі вузький. 3. В салоні трохи чути мотор (думаю над тим щоб обезшумити салон).
Совет: Щоб відчути чи треба вам ці машина варто пройти тест драйв на ній.
еще отзывы с Citroen C-Elysee - 29шт
объявления с Citroen C-Elysee - 0шт