Toyota Land Cruiser 200

КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 4.5 дизель
Компл.: Premium DLX
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Максим (Украина, Теплик) Дата: 2012.12.04

Всім привіт. Купив Крузака в травні 2012 році в ОД. Попередня машина була Тойота Камрі 3.5 2009р.в.. Спочатку обирав між Прадо і Туарегом, обидві машини були непоганими, але менеджер салону Тойота запропонував пройти тест-драйв Крузака 200. Він мені одразу запав в душу, і я відмовився від Прадо і Туарега. Цей автомобіль дуже великий не лише ззовні, але й в середині (з місця водія до бардачка потрібно добре тянутись, щоб його відкрити). При покупці велику увагу звертав на безпеку (10 подушок безпеки, масса авто 2.5 тонн, висота), опитав знайомих страховиків, гаїшніків, подивився статистику і дуже був вражений відсутністю летальних випадків під час ДТП. Незважаючи на свої габарити і массу Крузак пре (їде) як танк, і якщо раніше в Камрі я відчував, яка в мене дорога під колесами, то зараз ні. Таке враження, що в нас кругом європейські рівні дороги з прекрасним покриттям, навіть майже не чути як колеса відпрацьовують наші ями. Шумоізоляція прекрасна десь на рівні Туарега, в Прадо трохи гірша, дуже подобається в машині слухати музику, прекрасна аудіосистема (JBL 14 динаміків і саб). Я дуже багато їжджу, але ніколи мене машина не втомлювала, навпаки бувало не хотілося ставати, а їхати і їхати дальше. Динаміка машини чудова, обгонів немає чого боятись, потужності завжди вистачить. Тормоза хороші, але не такі різкі як на Туарега чи Прадо (дається взнаки велика масса), так що до них треба звикнути, але й не можна сказати , що їх не існує чи вони якісь ватні. Мені машина подобається, хоча багато хто критикує його дизайн, хоча машина цим дизайном випромінює силу, впевненість, надійність і в ній я відчуваю себе захищеним і впевненим. Про надійність говорити ще рано, але виходячи з власного досвіду володіння Тойоти і відгуках про Крузаки думаю, що все буде добре. Вибором задоволений повністю.
Плюсы: Динаміка. Безпека. Розхід палива як для такої ваги. Дизайн (імхо). Комфорт.
Минусы: Великі габарити в місті.
еще отзывы с Toyota Land Cruiser - 25шт
объявления с Toyota Land Cruiser - 4шт