Volkswagen Golf 5-ти дверный

Двигатель: 1.4 turbo бензин
Компл.: comfortline
Кузов: хэтчбек, 5 дв.
Автор: Василь (Украина, Львов) Дата: 2012.12.03

Добрий день. сам володію гольф 6 2012р але був на тест драйв 7-го. Основному буду зрівнювати з 6 поколінням на якому накатав 30000 т км за 6 міс. На тесті іздив на 1.4 тси 122 ДСГ у мене теж такий двигун але МКП. Салон реально став більш якісним трошки більше місця ззаду. Реально різниця з 6 невелика на 7 педаль тормоза більш різка і гостріший руль шумка десь на тому же рівні. Тестова машина була запакова опціями й іі ціна десь 31-32 тис доларів реально це досить багато для такого класа парк пілот випробував паркується супер на світлофорах старт стоп систепа глушить двигун РЕАЛЬНО сподоболася ДСГ працює просто супер. Якби зараз брав новий гольф то неставив би різні дорогі опціі я рахую що це лишне двигуна вистачилоб й 1.2 тси ну раджу брати з ДСГ - ЦЕ РЕАЛЬНО БОМБА. а машинка так супер бланую десь через 1 рід змінити 6 гольфа на 7. щЕ сподобався круіз контроль ідеш за машиною включив вона сама гальмує а потім розганяється. Машина класна.
Совет: НЕСТАВТЕ ОПЦІІ БЕЗ ЯКИХ МОЖНА ОБІЙТИСЯ А КПП ТІЛЬКИ ДСГ!!! А ТАК АВТО СУПЕР.
еще отзывы с Volkswagen Golf - 90шт
объявления с Volkswagen Golf - 10шт