Ford Kuga

КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 2.0 turbo дизель
Компл.: Тренд
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Юрій (Украина, Ровно) Дата: 2012.10.18

Вибирав серед автомобілів типу SUV. Перед цим був автомобіль Форд С-Мах який добре себе зарекомендував в наших умовах експлуатації (дороги + паливо, дизель). Єдиним недоліком (для мене особисто) був його кліренс. Так як наша сім"я любить подорожувати то вирішили придбати автомобіль з більшим кліренсом. Після багатьох тест - драйвів та порівнянь зупинилися на Форд Куга. Дуже достойний автомобіль. Так як багато подорожуємо то вибирали авто з автоматичною коробкою передач та повним приводом для більшого комфорту. І не помилилися. Після 70 тис. км. пробігу ніяких проблем з авто не було. Двох літровий турбодизель, із запасом дає можливість відчути драйв від їзди. Разом з тим дуже економний. При бажанні можна вписуватися в 5, 5 л дизеля на 100 км. при міському циклі. І це при тому що коробка автомат. Правда стиль водіння мусить бути дуже спокійний. Єдиний недолік , який я відчув за 20 місяців водіння це нехватка місця у багажнику під час подорожей (Сім'я з 3 дорослих та 1 дитина). Решта тільки плюси.
Минусы: Млий багажник при подорожі сім'єю.
Совет: Не пожалкуєте. Машина повністю варта потрачених на неї грошей.
еще отзывы с Ford Kuga - 87шт
объявления с Ford Kuga - 0шт