Daewoo Lanos

Год: 2008
Двигатель: 1.5 бензин
Автор: Сергей (Украина, Белая Церковь) Дата: 2012.10.17

Купив автомобіль ланос 1.5 в березні 2008 року в автосалоні м.Чернігів. Пробіг на цей час 67000 км. Кондиціонера не має. Витрати палива на трасі – 6л, по місту 10-11л., зимою 12-13л. (місто). Бензин заливаю і 92 і 95 різниці не має їде однаково, кажуть, що взагалі краще заливати 92. Зразу ж після придбання збільшив кліренс (продаються вставки під пружини ззаду та на амортизатори спереду), встановив защиту дв, молд, ковр. чехл ітд. До 40000 км. автомобіль швидкість (оберти) набирав швидше ніж зараз – думаю, що потрібно чистити інжектор. Два рази міняв глушит і раз резонатор – прогоріли. На даний час необхідно міняти задні стойки – не працюють взагалі, резину – стоїть ще заводська розссава.. Постійно скрипить спинка заднього сидіння, тому – їжджу з не зафіксованим заднім сидінням. Міняю кожні 8-10 тис км. масло і фільтра, на 60 тис.- ремінь і ролик ГРМ. Два рази міняв габаритні лампочки і раз клеми на акумулятор. На 67000 недавно перший раз поміняв заводські свічки, провода та почистив інжектор. Як результат двигун став набирати оберти набагато швидше на всіх передачах – рекомендую. Все, за 5 років більше нічого не робив і не потрібно робити, крім вище вказаного. Максимальна швидкість по трасі Київ-Одеса – 160 км/год, більше не їде, хоча запас педалі газу ще є. Не вірте тим хто їздить на цих автомобілях 200 км/час. При швидкості 160 машину практично не можна вдержати на трасі – це її максимально допустима швидкість. Підвіска м’яка. Інтер’єр і екстер’єр скажу чесно недуже, зараз трохи надоїв. Брав автомобіль в основному із-за надійності. Автомобіль набагато краще ВАЗ – всі моделі, сенс, китай, форза, а по надійності, судячи по відгукам, навіть від поло, ріо і акцент, оскільки всі ці автомобілі збираються в Росії., тому наступний автомобіль я думаю, що потрібно брати за суму від 150 тис грн. (наприклад рено флюенс або сітроен берлінго). І ще я чув, що зараз автомобілі заз ланос 2011-12 роки мають деякі проблеми , ніж ті які збирались до 2008 року тому вирішувати в виборі автомобіля Вам особисто.
еще отзывы с Daewoo Lanos - 245шт
объявления с Daewoo Lanos - 1шт