Geely Emgrand 7 (EC7)

Пробег: 300 км
Двигатель: 1.8 бензин
Компл.: комфорт
Автор: Борис (Украина, Пустомыты) Дата: 2012.08.09

Авто на 100% коштує своїх грошей. Вибирав довго, спочатку хотів РІО або Лачетті, але після подорожання РІО і чекання на замовлену машину, бажання відпало! А вирішальним пунктом вибору став тестдрайв. Після 3ох років їзди на Пріорі - Емгранд справив дуже приємне враження. Тепер я власник цього симпатичного авто. Про надійність і проблеми (тьфу-тьфу) писати рано - замалий пробіг, але перші враження є і вони тільки позитивні! Велике значення після якої машини ви сідаєте у Емгранд, якщо це були тазики (Самара - Пріора, нехай вибачать мені їх власники, яким і я був) або БУшний мотлох 15-20 річної давності, то Китаєць просто здається чудом техніки:)!
Плюсы: Зовнішній вигляд, дизайн комфорт, енергоємна підвіска, живий і тяговитий двигун, доступна ціна!
Минусы: Малорозкручений бренд. При великих швидкостях, не загруженій машині у поворотах на поганих дорогах трохи переставляє зад, можливо погані шини, або не правильний тиск.
Совет: Тим хто любить комфорт і хоче нову машину, але не хоче переплачувати - це здається єдиний вибір за ці гроші!
еще отзывы с Geely Emgrand 7 (EC7) - 91шт
объявления с Geely Emgrand 7 (EC7) - 4шт