Geely Emgrand 7 (EC7)

Emgrand 7 (EC7)Год: 2012
Двигатель: 1.8 бензин
Автор: Валерій (Украина, Мукачево) Дата: 2012.08.01

Купив автомашину в травні 2012 року. Спочатку не звернув увагу, що при русі автомобіля на першій чи другій швидкості, оберти двигува в межах 1000 - 1500, двигун працює нестабільно. При утриманні педалі газу в районі вище вказаних обертів, двигун сам скидує оберти до 800, а потім самовільно звону підвищує. Це я перевірив і без руху автомобіля. Коли двигун працює, я натиснув на педаль газу і пидвищив оберти приблизно 1200 - 1500. Утримуючи педаль без ругу, оберти самивільно впали до 800, потім знову почали підвищуватись. я продовжував утримувати педаль і оберти продовжували "скакати" самовільно. Я звернувся на СТО, майсти не змогли пояснити мені нічого. Вони поміняли дачик, який встановлений на заслонці, поміняли ще датчик, який регулює подачу палива, але нічого не помінялось. Така сама проблема була і на двох інших нових автомобялях якаі знаходились в салоні. Яко хтось мав таку проблему, прошу повідомити як з неї вийти.
Плюсы: За вартість автомобіля 118 000 отримав отримав задоволення як від автомобіля вартісттю приблизно 150000 - 200000, в залежності від марки.
Минусы: проблема самовільного падіння та підвищення обертів в межах роботи двигува 800-1500.
еще отзывы с Geely Emgrand 7 (EC7) - 91шт
объявления с Geely Emgrand 7 (EC7) - 4шт