Geely Emgrand 7 (EC7)

Emgrand 7 (EC7)Год: 2011
Двигатель: 1.8 бензин
Компл.: basic
Автор: Саша (Украина, Тернополь) Дата: 2012.07.07

У вересні 2011 року взяв дане авто. На одометрі 13400км. - що хочу сказати: постійно де я тільки зупиняюсь біля людних місць люди підходять і питають про авто - приємно! Хочу сказати, що машинка на тверду "4" - простора, великий багажник, гарна, хороший як на мене мотор, гарна комплектація. Взимку дуже добре працює клімат, нагріває салон швидко, зараз при такій жарі - охолоджує добре. Нормальне світло фар, зручні сидіння (їздив із Тернополя до Чернівців, Львова + область - спина не болить!), загалом вся електроніка працює відмінно, проблем не було. Тепер про недоліки: БАЛКА!!!! при проїзді "стиральной доски" зад зносе, скаче також вібрують дзеркала. Білий салон - самі знаєте які недоліки. КПП - нечітко вмикається задня і з 1 на 2. Метал тонкий (хоча на безпеку як я знаю не впливає так як є балки жорсткості) - хотів перевірити як вмикається нововстановлена сигналізація і із середньої сили вдарив у каркас, що між рамками вікон і дахом - вмятина!!! Бампери дуже швидко царапуються, маленький камінчик і є скол! Був скрип панелі - балон силікону і все мовчить (рекомендую Епіцентр 22грн.). Розхід по місту при активній їзді 10-12, траса 8-9л. (перевірено!!!). Як на мене трохи низькувата, я по роботі часто їду за місто, по селах і декілька разів чиркався дном (поставив кольчугу). Додатково встановив парктронік, тонування, сигналку, антикор і кольчугу. Фільтри підходять від тойоти короли (авенсіса). Ну і звісно "доблесний" АІС... розписувати не буду бо "цензура" заважає, одне хочу сказати - після 0 ТО зіскочив із гарантії не не жалкую. Заміна масла на АІС 900 грн., я міняю за - 160 масло (шел хелікс), 25 масляний фільтр, 35 повітряний і 60 грн. робота! На зекономлені гроші кожного разу можна купити будь яку деталь на авто і замінити (моя думка). Загалом авто нормальне для простих людей без дешевих "понтів". Я сам фанат БМВ но реалії життя не дозволяють ним володіти, а старого я і даром не хочу, джилька мені подобається!!!
Плюсы: дизайн, електроніка, простір, мотор, багажник.
Минусы: задня балка, дешевий пластик, кліренс.
Совет: хочете просте і сучасне авто - беріть не думайте. Не слухайте тих людей які кажуть що Китай, нічого тут страшного немає!!!
еще отзывы с Geely Emgrand 7 (EC7) - 91шт
объявления с Geely Emgrand 7 (EC7) - 4шт