Chevrolet Captiva

Двигатель: 2.4 бензин
Компл.: LT
Кузов: универсал, 5 дв.
Автор: Ігор (Россия, Москва) Дата: 2012.06.10

Я купив своє авто в жовтні 2011 року у львові в салоні галичина авто. Брав те що було в наявності в той момент на Україні (для мене її привезли з Чернігова) - двигун - 2, 4л, коробка - механіка. Експлуатація авто проходить в основному по дорогах москви. На 4 тисячі почав глючити монітор при прогріванні салону. Я так розумію тепер що це проблема всіх нових каптів, чекав монітор пів року так як в нас зарплати в менеджерів по гарантії маленькі і вони побоялися без мого підтвердження на заміну, замовляти цей блок монітор з кореї. Вартість монітору 25800 гривень. Коли прийшов монітор в салоні його замінили без проблем по гарантії. Машиною задоволений на всі 100%. Пробував різні режими їзди: по трасі при швидкості 90-100 км/год на 6 передачі розхід становить до 8 літрів, при швидкості 140-180 км/год показує 12-13літрів, 100-120 км/год середній розхід 10-10.5 літра, по місту в кілометрових пробках (москва) 12-14 літрів - провірено! на рахунок GPS навігатора то на країни СНД карт ще немає і скоро не буде (взнавав в офіційного дилера) . цієї зими пробував декілька разів ввести машину в занос на різних розумних швидкостях, скажу що системи працюють відмінно, заносу не відбулось.задній міст включається при потребі і вчасно. Салон просторий. В повороти пробував заходити на 160 км/год - не відчувається. Машина супер щей за ціну нижчу ніж сантафе соренто і оутлендер. Вартість першого ТО -1600гривень. Зараз пробіг 20000км - готуюсь до ТО2. Вартість ТО залежить ще від станції дилера (ціни досить суттєво відрізняються).
еще отзывы с Chevrolet Captiva - 33шт
объявления с Chevrolet Captiva - 1шт