Great Wall Haval H5

Haval H5Год: 2011
КПП: авт.
Привод: полный
Двигатель: 2.0 дизель
Кузов: внедорожник, 5 дв.
Автор: Юра (Украина, Воловец) Дата: 2012.01.19

Всім доброго дня. Хочу і я написати пару слів про свого китайця. Купив в грудні 2011р. Вже проїхав майже 1500км. Перед тим довго сидів в інтернеті і вичитав що його вже продають навіть в Європі, та і сусід має Ховера з пробігом 120 000 км. Він ним задоволений. Ось і я також вирішив придбати таку техніку. Машина має хороший дизельний мотор. Комплектація солідна. Апетит соляри (як на таку машину) досить помірний і становить приблизно 8 л. Поки що машиною задоволений, добре їде по засніжених дорогах, дуже спасає повний привід. В січневі морози не підвів ні разу-заводиться без проблем. Мотор працює не голосно в салоні майже не чути. Також не погана шумоізоляція. Машина має раму але в їзді зручна і досить прогнозована в управлінні. Потішила і коробка автомат, переключається плавно і без ривків. При їзді по поганих гірських дорогах отримав массу задоволення.
Плюсы: Дизель, рама, повний привід. Великий салон і багажник. Комфортна підвіска, Комплектація. Автомат коробка. Хороше світло в ночі. Приємна ціна
Минусы: Поки не нарив де можна знайти "кенгурятник" і пороги. а по машині мінусів немає(коли щось вилізе-напишу)
Совет: Машина хороша. Якщо шукаєте джип на рамі всім рекомендую.
еще отзывы с Great Wall Haval H5 - 2шт
объявления с Great Wall Haval H5 - 0шт