Citroen C3 Picasso

C3 PicassoГод: 2011
Двигатель: 1.4 бензин
Кузов: минивэн, 5 дв.
Автор: Андрій (Украина, Черновцы) Дата: 2011.10.08

Привіт! Купив авто в травні 2011. Автомобілем цілком задоволений. Зовнішній вигляд у неї дуже цікавий і на машину завжди звертають увагу, навідь дуже часто обертаються, що на початку було незвично. Мені в ній все подобаеться. В технічних характеристиках декларують що розхід по місту 9, 2л в мене більше 8, 6 не буває. Шумоізоляція дуже хороша, що додає ще більшого комфорту. Динаміки в авто дуже якісні, при прослуховуванні музики відчуваєш себе як на дискотеці, додавати буфера не потрібно. Музика навідь при максимальній гучності не давить на вуха, дуже якісне звучання. Єдиний недолік я виявив що при роботі клімат контролю в жарку погоду втрачається потужність двигуна, машина стає меньш жвавою, думаю що для цього потрібно б було двигун 1, 6, тоді б проблем не було.Бачу що з"явилась вже машинка з 1, 6 двигуном, то в даний час купив би її. Перед тим як я купив це авто я не вилазив з інтернету і автосалонів на протязі трьох місяців і зупинив свій вибір саме на цьому авто, по тій причині що приблизно за ці гроші я міг купи хундай акцент, фольцфаген поло хатчбек або кіа соул. Акцент та хундай думаю що гарна упаковка, а якість така сама як ВАЗ адже збирають їх в тій самій країні ща і ВАЗ (в цій країні нічого толкового не вироблють з авто). Сітроєн збирається у Франції і це вже говорить саме за себе про якість, Французам я довіряю, в відмінності за Росію. Так цілому авто дуже якісне і віповідає ціна-якість, і запевневся в тому що я зробив правельний вибір!!!. Рекомендую!!!
еще отзывы с Citroen C3 Picasso - 19шт
объявления с Citroen C3 Picasso - 0шт