ЗАЗ Таврия-Нова

Год: 2006
Двигатель: 1.2 бензин
Кузов: хэтчбек, 3 дв.
Автор: Евгений (Украина, Черновцы) Дата: 2011.05.27

В мене модифікація 110267 вантажний фургон 1, 2 карбюратор. Рік випуску 2006. Брав її, працюючи на фірмі (тобто була службова) новою в кінці листопада 2006 р. В кінці 2008 р. при пробігу 54000 викупив її і став власником. Так вийшло, що з самого початку я на ній їздив і сподобалась і викупив. За весь час експлуатації, хочу сказати, нарікань та поломок не було. Стандартна заміна мастил і розхідників. Їзджу я акуратно (по місту максимум 40, поза містом 90), тому і служить машинка вірою і правдою. 1 раз їздив в Чернігівську область а потім звідти в Крим і назад в Чернівці і проблем не було ніяких. Розхід зхдивував - 5, 7-5, 8 по трассі і 6, 5-7 по місту. Заливаю 92 але тільки на хороших заправках - ОККО або Shell і не шкодую. 2 рази в рік для заспокоєння своєї душі їзджу да карбюраторщика на профілактику. В разі будь-яких питань пишіть zhmen@nm.ru або 0501001219
Плюсы: дешева в обслуговуванні, надійна, економна, сидіння більш зручні ніж у ВАЗів 9-к або 6-к
Минусы: купуйте запчастини в офіційних представників і буде вам надійно і на довго
Совет: раджу всім для міста і роботи авто те що треба
еще отзывы с ЗАЗ Таврия-Нова - 34шт
объявления с ЗАЗ Таврия-Нова - 0шт