Chevrolet Cruze

CruzeГод: 2010
Пробег:
Двигатель:
Автор: Роман (Украина, Киев) Дата: 2010.08.08

Поки що зовнішні враження після перегляду в салоні. По-перше: салон та авто дуже спортивні. Класний невеликий руль, добротна ручка КПП, класнючий спідометр. Сидіння анатомічне з хорошою боковою підтримкою, думаю на дальніх відстаннях спина не буде боліти. По-друге - двіжок 1, 8 - могутній та економний. Думаю 210 буде набирати без проблем, якщо немає електр. обмежувача. Такий самий двіжок ставлять на Опель Інсігнія, яка в базі коштує 220 тис. грн. А якщо в майбутньому з"явиться хороша чіповка (чіп-тюнинг) то і 230 км/год + 100-тню за 8-9 сек. можливо буде робити. По третє - класна геометрія кузова та підгонка деталей. Двері закриваються як в мерсі. Дверку легенько підіпхнув, а вона сама хлоп і закрилась. Враження як у вакуумі :) Багажник великий, але проєм не високий. Дивився відео та тестдрайви на ютубі. Підвіска спортивна - в повороти на швидкості входить як влита, без кренів і т.д. При цьому в міру жорстка.
Плюсы: вище
Минусы: поки що не знаю, так як не їздив
Совет: Думаю можна брати. За 156тис. грн дуже хороша комплектація та могутній двіжок.
еще отзывы с Chevrolet Cruze - 39шт
объявления с Chevrolet Cruze - 1шт