Mitsubishi Outlander

OutlanderГод: 2007
Привод: полный
Двигатель: 2.4
Компл.: sport
Кузов: внедорожник, 4 дв.
Автор: Богдан (Украина, Киев) Дата: 2010.01.11

Я їздив 1 рік, купив з пробігом 2тис. км. , звукоізоляції не має, ходова на возі краще! Читав тут отзиви, що авто багато їсть не знаю, як в кого але мій мицик їв літом 11, 5 взимку 13, 5л., такий росхід вважаю цілком нормальним, потужності йому явно не вистачає, але трохи краще ніж форестер 2.0 без турбо. Гальма нормальні (можна сказати гарні), як не, як передні та задні дискові! Двигун хороший ні каплі масла! Проходимість повний відстій в порівнянні з форестером навіть не поряд(вибачте, але гівно!). На асфальті дорогу тримає гарно! Читав, що не всім подобається система кондиціювання, але в моєму авто клімат працював достойно! По кузову постійний бруд в задніх дверях в арках, хоч як ти не старайся, дуже-дуже маленький багажник з нову порівнюю з форестером , да доречі запасні частини також дорожчі ніж в субару - це мене шокувало! Ходова дуже жорстка, але притенцій не має!
Плюсы: Мотор слабенький, але працює гарно! Гарні гальма! Нормальний розход пального!
Минусы: Шумний! Жорсткий! в середні дуже-дуже мало місця!
Совет: Прочитайте даний відзив він один з найповніших мабуть тут і зробіть свій вибір!
еще отзывы с Mitsubishi Outlander - 108шт
объявления с Mitsubishi Outlander - 6шт